Štěňata 5,5 týdne.

19.01.2013 16:58

Paradoxně kvůli štěňátkům zanedbávám novinky, čas tak strašně rychle letí, že když chci něco napsat, prckové jsou zase o kus větší. :-) Ale abych to tedy nějak shrnula. Zhruba v 5 týdnech jsme odstranili příliž velkou porodní bednu a nahradili klecí. Štěňata se tam sice všechna vlezou, ale aby měli na výběr přidala jsem již osvědčený plastový pelíšek s polštářem. Dnes jsem zjistila, že někteří dokonce dávají přednost zdřímnutí na holé podlaze !! :-) Což je pro vipeta docela nevídané :-)) Tak nevím, jestli je jim takové horko...

                                               

Štěňata se už začla prohánět po kuchyni a předsíni, když většinu času tráví ve vyhrazeném prostoru v pokoji. Kromě spinkání a jídla tráví čas i hrátkami s maminkou, a mazlením se mnou a často i s Lukáškem, když jim příjde s maminkou dát nažrat a uklidit.

                                     

S dcerou Veronikou jsme je nafotily také přibližně v 5,5 týdnech. Jsou všichni čím dál krásnější. Kromě pejska Flíčka - bílý s krásně vybarvenýma žíhanýma plotničkama či menším pláštěm,  jsou všechna štěňátka dnešním dnem 19.1.2013 zadaná. Flíček na své nové majitele ještě čeká. Věřím, že z něj vyroste krásný pes s výstavními předpoklady, tak jako z ostatních štěňat. Jen se zrovinka nechtěl fotit :-)) Ale něco jsem nafotila později sama.

naši pejskové / our boys
k zadání je pejsek Fiction Factory /  boy Fiction Factory is still available

                   

naše slečny/ our girls