Krajská výstava Hlučín - 18.5.2013

22.05.2013 17:20
Na oblíbené krajské výstavě v Hlučíně jsme letos měli dva zástupce, kteří hájili "barvy" ch.st. Petula-Vera. A sice v nejmladší a nejstarší kategorii...sakryš to by se mohlo také hodnotit, no není to paráda ?  Mám velikou radost, že se zůčastnila Daria Bačová s vypůjčeným :-) Kenouškem - Ch. Belcanto Petula-Vera (9 let a 8 měsíců!)  a Maruška Moravcová s  Chipem - Fantastic Champagne Petula-Vera (5 měsíců)
Počasí bylo větrné a od vody na hlučínské pískovně bylo docela chladno. Whippeti šli na řadu klasicky až poslední a pan rozhodčí Boryczko z Polska si dával na čas :-) Ale čekání se holkám vyplatilo. Oba kluci se mu moc líbili, u veterána Kenyho obdivoval krom jiného krásné zuby a i Daria se mu velmi líbila :-))))
V odpoledních soutěžích oba kluci bodovali !!! Soutěž nejmenších štěňat - do 6 měsíců posuzoval Karel Hořák. Chip ho zaujal a udělil mů krásné 2. místo - Vice BIS BABY
Nejkrásnějšího veterána v odpoledních soutěžích vybíral právě rozhodčí Boryczko :-) Samozřejmě byl u něj Keny nejlepší a získal titul BIS VETERÁN
Oběma holkám a pejskům moc gratuluji a děkuji za reprezentaci a moc se těším na naši společnou akci v Náměšti na speciálce !!

Fantastic Champagne Petula-Vera - velmi nadějný 1

Belcanto Petula-Vera   BIS VETERÁN

gratulace pana rozhodčího :-)

Belcanto a Chip se svými trofejemi :-)