Klubová výstava Whippet klub - 22.9.2012

25.09.2012 19:02
Naše zřejmě poslední letošní výstava byla klubovka Whippet klubu v Ježkovicích. Letos se konala  dříve než jindy, počasí trochu zlobilo...ráno pršelo, ale pak se ukázalo i sluníčko. Díky Lence a jejímu stanu jsme nezmokli. Měla jsem přihlášeny své dvě holky, Lenci (Brilance P-V) do veteránů a Ronju (Your Tea & Rum Lazarus) do vítězů a také jsem "oprášila" Kenouška (Belcanto P-V) a vystavila jsem jej také ve veteránech. Lenka vystavila ve vítězích svého Lorda (English Lord Lazarus). Ve třídě mladých psů se ukázal Enjoy Elegant Lord Petula-Vera.
Posuzovala slovenská rozhodčí Anna Letková, dostihových whippetů bylo tentokrát jen pár a většina byla "výstaváků". Ronja měla ve své třídě vítězek další tři šampiónky, paní rozhodčí na každé fence našla drobnou chybičku a nakonec po delším váhání umístila na první místo s titulem CAC moji Ronju !!! Vůbec jsem to nečekala, už jsem se chystala na poslední místo :-) o to větší bylo moje překvapení. Tímto získala Ronja CAC na Klubové výstavě Whippet Klubu již potřetí za sebou !!! :-)
Lencinka měla ve třídě veteránek ještě 2 fenky, obě na svůj věk velice pěkné. Paní rozhodčí se všechny holky moc líbily, ale troufám si říct, že Lencinka nejvíce. Bohužel má Lenci po výronech deformovanou pacinku a nechce stát, když ji postavím do postoje...Tak na nás vyšla tentokrát známka výborná 2. (Právě u této paní rozhodčí získala Lenci na KV whippet klubu BOB a sice v roce 2007)
Enjoy měl v mladých další 4 pejsky, tři výstavního původu, jednoho dostihového. Zatím tento drobný pejsek sbírá se svou paničkou zkušenosti, ale já věřím, že jim to půjde čím dál lépe. Enjoyek potřebuje nabrat hmotu a to ještě nějaký čas potrvá. Jeho táta English Lord se také dlouho "dodělával".

                      

                              Ch.English Lord Lazarus                                       Enjoy Elegant Lord
Lenčin Lord se předvedl ve vítězích společně s loňským soupeřem a stejně jako loni jej "porazil". Paní rozhodčí označila oba psy za velmi pěkné jedince, Lord jí přišel více elegantní.
Nakonec jsem se ještě proběhla s Kenym ve veteránech. Jako soupeře měl stejně starého pejska Utrilla z Vilcabamba. Keny se choval naprosto suveréně a s přehledem. Jen v pohybu mě trošku tlačil směrem ke stanu, kde byly v domečku Ronja s Lencinkou :-)) Kenoušek krásně a docela sám stál i pěkně běžel. Myslím, že ho paničce "ukradnu" i na nějakou další výstavu :-)) Získal zaslouženě známku výbornou 1. Jako vždy vládla na výstavě skvělá nálada, pobavili jsme se a vzhledem k tomu, že jsem měla za úkol fotit, tak jsem si i zacvičila :-)) Tolik dřepů jsem už neudělala hodně dlouho :-))
Myslím, že paní rozhodčí, ač spousta vystavovatelů, kteří se nezůčastnili.....nad ní (s prominutím) "ohrnou nos", posuzovala velice korektně. Posudky byly docela obsáhlé a výstižné. Nepíši to proto, že moje Ronja zvítězila ve své třídě, ale proto, že mne samotnou paní rozhodčí překvapila, jak pěkné jedince ve třídách vybrala jako nejlepší! Fenka, která získala titul BOB je skutečně velice pěkná, krásně se předváděla a vyhrála zaslouženě.
FOTOGALERIE
Výsledky:

PSI/MALE

 

třída mladých/junior class:

V1,CAJC,Nejlepší mladý/Best Young - Yagel z Úplňku

V2 - Viktor Harropine Poseidon

V3 - Daddy Cool Sunny Funny

V4 - Enjoy Elegant Lord Petula-Vera

V - Baskerville z Podsmrčku

třída otevřená/open class:

V1,CAC, KV/Club Winner - Uncle Teddy z Úplňku

V2, r.CAC - X´mas Star von der Oelmühle

třída vítězů/winner class:

V1,CAC - Ch.English Lord Lazarus

V2,r.CAC - Ch.Velvet z Úplňku

třída čestná/honour class:

V1,vítěz třídy/exc.1,class winner - ICh.Newman z Úplňku

třída veteránů/veteran class:

V1,vítěz třídy/exc.1,class winner - Ch.Belcanto Petula-Vera

V2 - Utrillo z Vilcabamba

 

FENY/FEMALE

dorost/puppy:

VN1/VP1 - Bubblling Brook de Wallrock

třída mladých/junior class:

V1/exc1, CAJC - Yampadampa z Úplňku

V2 - Tylko Ty Akuaba Paranoia

V3 - Adina z Moravské Sahary

V4 - Angela New Nazaret

mezitřída/intermediate class:

V1,CAC - Casia Monteka

třída otevřená/open class:

V1,CAC,KV/Club Winner,BOB - Sweet Bella z Úplňku

V2,r.CAC - Isabella od Hněvína

V3 - Bagheera Ibexes

V4 - Der Mickleover Wicked Wonderful

V - Campanella Naděje snů

třída vítězů/winner class:

V1,CAC - Ch.Your Tea & Rum Lazarus

V2,r.CAC - Ch.Bianca Jagger Fast Dunderry

V3 - Ch.Away Modrý Hit

V4 - Ch.Unta Notata z Úplňku

třída čestná/honour Class:

V1,vítěz třídy/exc.1,class winner - Ch.Petit Fille z Úplňku

V2 - Ch.Be My Baby Modrý Hit

třída veteránů/veteran class:

V1,vítěz třídy,Nejlepší veterán/exc.1,class winner,Best veteran - ICh. Abigail Pibaro

V2 - Ch. Brilance Petula-Vera

V3 - Abigail Ibexes