Jarní procházky a nové foto Funny !!

02.05.2013 15:46

Tak se nám jaro během měsíce dubna přehouplo téměř do léta.. :-) Nepamatuji kdy naposledy společně kvetly sasanky, petrklíče, fialky, blatouchy, pampelišky, zlatý déšť i magnólie !!! Tak trochu přírodní chaos. 

Já jsem si užila se Zinečkou a holkama první vycházky na louku k řece Lučině. Nemajíce u sebe jeden den foťák, nemohla jsem zdokumentovat Zinečky říční křest...když se holky běžely napít a osvěžit, Zina zahučela do hlubší vody až po uši :-)  Mám radost z toho, že se Zina drží smečky a neodbíhá za cizími pejsky, na druhé straně se ale nebojí a jde se s případnými kolemjdoucími psy seznámit. Velmi slušně poslouchá na přivolání i odvolání od pejsků. Jen ji musím trochu brzdit, když je někde menší dítko nebo větší množství dětí...zvykla si na Lukáška, kterého miluje a chce je všechny vítat, oblízat a nejlépe poskákat :-) Bohužel některým maminám to "nedělá dobře".

FOTOGALERIE z dubna

Procházka s Dariou a klukama Badaluccem a Nathanem.

Daria a naši veteráni Ch.Badalucco P-V a Ch.Brilance P-V.

Foto dole - pamlsky pro všechny :-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nové foto fenečky FUNNY - Fame & Fortune Petula-Vera

Funny vypadá velice pěkně, jsem zvědavá jak se bude dále rozvíjet. A děkuji majitelům za foto. Zde v necelých 5 měsících.