Grand Prix Lednice 7.7.2013

09.07.2013 20:19

Cestu do Lednice jsem neplánovala, ale Daria říkala, že pojedou, tak jsem se na poslední chvíli přidala :-) A udělala jsem moc dobře. Tímto Dáji a jejímu manželovi děkuji za odvoz!!! Lednickou dráhu mám moc ráda, ať si každý nadává jak chce, já tam jezdím ráda... vzhledem k tomu, že mám sprinterku, mi o nic nejde. Jen o to, aby se mi  na dráze nepolámala a doběhla v celku a užila si to. Pravda, ty roky kdy byla na lednické dráze pohoda jsou už pryč... asi...slyšela jsem různé zvěsti, kdo se s kým hádal, kdo koho naštval atd. atd. Asi jsem hloupá a naivní,  ale nechápu to. Vždyť všichni ti lidé to dělají pro zábavu a radost, ne?! Ne pro peníze, nebo že by ano? Nevím...myslela jsem si vždycky bláhově, že je to prostě koníček a snaha o to, aby si naši i jejich psi zaběhli, získali nějaký ten titul, aby vše probíhalo hladce bez problémů a v dobré náladě. Děkuji proto těm, kteří zajistili průběh dostihu i bez pana C. No, moje Ronja má licenci od začátku roku 2012 a toto byl její první dostih :-( bohužel. Dřív jsem se s ní prostě na dráhu nedostala. Tréninkově si pár koleček zaběhla a udělala licenci již v roce 2011. Takže jsem měla obavy, zda nezapomněla výběh z boxů a zda se nevrátí... Kdeže!!! Moje obavy byly naprosto zbytečné, konstatovala jsem, že je to jako jízda na kole... prostě se to nezapomíná. Běžela mix se dvěma psy. Jeden dostihový - Django Jet Inventum a z výstavní linie Breed We Love Nejlepší krása. Druhý pejsek se v rozběhu vrátil, měl tedy nedoběh a Ronja pak běžela finále jen s pejskem Django Jet.

Po rozbězích a opravných bězích byla samozřejmě přestávka, kterou jsme si s Roničkou užily povalováním se na valu nad dráhou :-)

Ve finále běžela Ronja s pejskem Django Jet, který samozřejmě vyhrál. Jsem moc ráda, že Ronja, i když je vlastně ve výstavní kondici ovál krásně bez zaváhání oběhla a umístila se tak na 2. místě :-) Tento dostih byl sponzorován firmou Eukanuba, tak jsme si odvezli pytel krmení, já tričko s logem a pohár.

Dájin Nathan z Úplňku měl dva soupeře seniory sprintery Gioma a Gasparda Bohemia Snap Dog a umístil se na krásném 3. místě !

Musím dodat, že jsem si ten den fakt užila, bylo to moc milé vidět již známé tváře po tak dlouhé době a poznat další, které znám teď např. z FB :-)
Mirce děkuji za vyfocení Ronji při běhu a doběhu. Počasí bylo krásné takže jediné mínus - spálila jsem si ramena a záda... :-) Jinak jsem byla moc šťastná, že mě Ronja nezklamala a užily jsme si to obě dvě :-)

 FOTOGALERIE na Rajčeti

Záznamy: 1 - 2 ze 2