13.7.2013 CACIB Oberwart, Krása a Výkon Kolín, 14.7.2013 CACIB Szombathely

23.07.2013 18:10

Velkou radost mám z feneček vrhu F - Funny a Fansy !!! Majitelům patří veliké díky za předvedení obou holek na výstavách. Pořád jsou to štěňata, takže se ještě vystavují v dorostu a nabírají zkušenosti společně s páníčky. To je pro ně obrovské plus, poněvadž se tak snáze otrkají a nebudou se na výstavách ničeho bát.

Funny ( Fame & Fortune Petula-Vera)  se zůčastnila Krajské výstavy při akci "Krása a Výkon" v Kolíně. Posuzovala rozhodčí Zdena Holmerová. Ta Funny velmi chválila, velice se jí líbila a zadala jí známku velmi nadějnou 1.

Posudek:  pigmentace odpovídá barvě srsti, velmi pěkně nesené a nasazené uši, správná délka krku, výborné předhrudí, hezká záď, pěkné osrstění, ocas k patám, standardní pohyb.

Moc gratuluji a hodně štěstí příště !!!

 

Funny a "stájový kolega" Muffin :-)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fansy ( Fantasy Edition Petula-Vera)  bydlí v Bratislavě, takže má blízko do Maďarska a Rakouska, což tiše závidím :-) V sobotu 13.7.2013 se konala v Oberwartu v Rakousku CACIB výstava. Posuzovala p. Monika Blaha (A) a Fansy ohodnotila známkou velmi nadějná 1.

 

Fansyčka při posuzování a s kokardou :-)

Druhá výstava Fansy za víkend, tedy 14.7.2013 byla CACIB Szombathely v Maďarsku. Posuzovala Ruth Wagner (LUX), výstava se konala venku a Fansy si vedla s paničkou moc dobře. Získala opět známku velmi nadějnou1 .