10.a 11.10. KRYTÍ - Ronja a Lord + potvrzení březosti !!!

06.11.2012 19:52

Nyní již mohu uveřejnit zprávičku z krytí Ronji (Your Tea & Rum Lazarus) pejskem Lordem (English Lord Lazarus). Dnes jsme totiž absolvovali ultrazvukové vyšetření, které potvrdilo březost Roničky :-) nechtěla jsem nic zakřiknout, tak snad nyní už proběhne vše v pořádku a štěňátek se skutečně dočkám. Velmi toužím po holčičce s "příjmením" Petula-Vera ♥

Ronja a Lord se znají prakticky od Lordova štěněcího věku, společně jsme absolvovali téměř všechny výstavy, takže nakonec bylo docela přirozené, že jsme stvrdili jejich "manželský svazek" :-) - Samozřejmě jsme přihlíželi také k rodokmenům :-).  Lord je pejsek nejen elegantní se spoustou exteriérových předností, ale má i úžasnou povahu. Velmi přátelskou, vyrovnanou, k cizím lidem je přívětivý a Ronju od mala naprosto zbožňuje :-)

Spojením Ronji a Lorda očekávám vyrovnaná štěňata se skvělou povahou,  anglického typu, dědeček obou je skvělý pes Nevedith KFA KRAKA. Lordův otec je krásný Nut Chip of Nevedith - mimo jiné : Nejlepší whippet Anglie 2009, 2010, CC+BOB - Crufts 2010.  Maminkou Ronji je Nevedith MFA Miss Lazaruska, krásná anglická importovaná fenečka.

Vzhledem k tomu, že štěňátek nebude pravděpodobně mnoho, očekávám zájemce znalé plemene, kteří dokážou ocenit jejich skvělý rodokmen. Teď si jen všichni, kteří očekávají své zadané štěňátko a všichni přátelé, chovatelé obou rodičů a majitelka Lorda budeme držet palce, aby vše probíhalo tak jak má.

PŘIPOJUJI  FOTOGALERII  Z  KRYTÍ