BELCANTO Petula-Vera

KENNY
(Ch. KEEP COOL Ypsylon x Ch. ALKMÉNA Ayort Back)
narozen/born 6.9.2003
    stud dog - 51 cm
 
Český šampión /CZECH Champion
Slovenský šampión/ SLOVAK Champion 
WORLD DOG SHOW 06 - excellent 1/in working class
CZECH CLUB CHAMPION    and more...
*Racing license
                                 pedigree                                  
  FOTOGALERIE - MORE PHOTOS 
owner: Jana Motlochová
co-owner: Petula-Vera

Belcanto - 7 years

Belcanto Petula-Vera /  9 years - exc.1, Winner veteran class/Club Show 2012

BOV - Sighthound Specialty Show 2013 - judge Ingela Kyrklund (SWE)

Belcanto Petula-Vera a Brilance Petula-Vera
2.místo Nejkrásnější pár - Ostrava
2nd Best couple

Belcanto Petula-Vera a Brilance Petula-Vera
1.místo Nejkrásnější pár - Nitra 2006
1st Best couple

Belcanto Petula-Vera
Vítěz coursingu  Rudná p.Pradědem
Coursing Winner
VÝSTAVNÍ VÝSLEDKY / SHOW RESULTS
2014
ocenění/results třída/class místo rozhodčí/ judge
V1, Best Of Veteran veteran class Speciální výstava chrtů, Náměšť Harto Stockmari  FIN
2013
ocenění/results třída/class místo rozhodčí/ judge
V1,VTV, 2.BIS veterán veteran class Krajská výstava Ostrava Beradze Luza
V1,Nejlepší veterán, Best veteran veteran class Specialty sihgthounds show Náměšť I.Kyrklund SU
V1,Nejl.veterán,BIS veterán veteran class Krajská výst.Hlučín Boryczko PL
2012
ocenění/results třída/class místo rozhodčí/judge
V1,Vítěz třídy/exc.1,Winner Class veteran class Club Show Whippet Club-Ježkovice A.Letková SK
 2007
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
V1, CAC/ exc.1,CAC working class Special Sighthound Show, Vyškov CZ Andreja Novak  SLO
V1, CAC/ exc.1,CAC working class CAC Ostrava  CZ Mudra  CZ
V1, CAC/ exc.1,CAC working class Club Show KCHCH,  Č.Budějovice Vojteková  SK
V1, CAC/exc.1,CAC working class CAC Olomouc CZ Štefík  SK
 2006
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
Výborný 1/ excellent 1 working class World Dog Show Poznaň PL  Staunskjaer DK
V1, CAC/ exc1,CAC  NEW SLOVAK CHAMPION working class Special Sighthound Show, Nitra SK Arne Foss  NOR
V1, Krajský Vítěz/ exc.1,Regional Winner champ.class Krajská výst. Ostrava/Regional Show Havelka  SK
V1, CAC/ exc.1, CAC working class Club Show Bratislava SK L. Dehaes  B
V1, CAC/ exc.1, CAC working class CAC Košice  SK Vojtek  SK
V1, CAC/ exc.1, CAC working class CAC Ostrava CZ Mudra
V1, CAC/ exc.1,CAC NEW CZECH CHAMPION working class CACIB Brno CZ Havelka  SK
V1, CAC/ exc.1,CAC working class CAC Olomouc CZ Dostál  CZ
 2005
 ocenění/result třída/class  místo  rozhodčí/judge 
V1, CAC, r.CACIB/ exc.1,CAC,r.CACIB  working class  CACIB Nitra  SK  Štefík  SK 
V1, Kraj.Vítěz/ exc.1,Regional Winner  working class  Krajská výst.Ostrava/ Regional Show CZ  Ovesná CZ 
V1, CAC/ exc.1, CAC  working class  Club Whippet Show, Olšany  CZ   Mudra CZ 
V2, r.CAC/ exc.2, r.CAC  MZT/interm.  CACIB Brno CZ  Gajic Željko  SLO 
V1, CAC/ exc.1, CAC  working class  Special Sighthound Show, Náměšť n/Osl.CZ Djordje Tesic SCG 
V2, r.CAC/ exc.2, r.CAC  MZT/interm.  CAC Ostrava  CZ  Řehánek CZ 
V1,CAC, r.CACIB/ exc.1,CAC,r.CACIB  MZT/interm.  CACIB Brno  CZ  Panuška  CZ 
výborný 4/ excellent 4  MZT/interm.  CACIB Trenčín SK  Ubrová  CZ 
2004 
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
V1,Vítěz tř.mladých/ Winner Junior Class junior class  Krajská výst.Ostrava/ Regional Show CZ  Ubrová  CZ 
výborný/ excellent  junior class  Club Whippet Show, Olšany CZ  Marešová  CZ 
výborný 4/ excellent 4  junior class  CACIB Brno CZ  M.C. Delabelle  B 
výborný 4/ excellent 4 junior class Club Show KCHCHADP,Náměšť n/Oslavou J.L. Grünheid  F 
velmi nadějný 2/ very promising 2 puppy class Special Sighthound Show, OlšanyCZ Pavlásková  SK
velmi nadějný 2/ very promising 2 puppy class CAC Ostrava  CZ Bouček  CZ
velmi nadějný 1/ very promising 1 puppy class CAC Nitra SK Štefík  SK

 

dostihové výsledky/ racing result
2. vícemistr Polska
3. místo Grand Prix Polska
1. místo Moravskoslezský coursing Rudná pod Praďědem
2. místo FB Grand Prix Lednice
5. místo FA Mistrovství Moravy
3. místo FB Lednice Zlatý Box 2005
2. místo coursing Whippet speciál
3. místo FA Lednický pohár 2006
5. místo Krása +Výkon Bratislava 06
3. místo Mistrovství Slezska - CACIL coursing PL
1. místo FB Lednický pohár 2009