BADALUCCO Petula-Vera

BADY
(Ch. KEEP COOL Ypsylon x Ch. ALKMÉNA Ayort Back)
narozen/born 6.9.2003,
stud dog - 51,5 cm / Progeny: H litter Show Format
GRAND CHAMPION CZ
Český šampión /CZECH Champion
Slovenský šampión/ SLOVAK Champion
Polský šampion/ POLISH Champion
CLUB WINNER 2005, BOB
CLUB WINNER 2007
NATIONAL WINNER
WORLD DOG SHOW 06 - excellent 3/in champion class
WORLD DOG SHOW 09 - excellent /in champion class
CZECH CLUB CHAMPION      and more...
*Racing license
                                                  pedigree                                                   
  FOTOGALERIE - MORE PHOTOS 
owner: Daria Bačová    
                                co-owner: Petula-Vera                                  

 

 

Badalucco Petula-Vera  7,5 years/ racing Lednice-senior sprinter 2011

-----------------------------------------
Ch. Badalucco Petula-Vera  a Ch. Brilance Petula-Vera
1. místo Nejkrásnější pár - Košice
1st Best couple

   Ch.Badalucco Petula-Vera a Ch. Brilance Petula-Vera
1. místo Nejkrásnější pár - Hlučín
1st Best couple

                                          

Ch.Badalucco Petula-Vera a Ch.Brilance Petula-Vera
1.místo Nejkrásnější pár Olšany
1st Best couple

Ch.Badalucco Petula-Vera a Ch.Brilance Petula-Vera
3.místo Nejkrásnější pár KV KCHCH
3rd place Best couple Club Show 2010

VŠECHNY  VÝSTAVNÍ  VÝSLEDKY / ALL SHOW RESULTS  
  2012
ocenění/results třída/class místo rozhodčí/judge
V1,Nejlepší veterán/exc.1,Best veterán, 2.BIS veterán veteran class krajská Hlučín Jančík CZ
V1,Nejlepší veterán/exc.1.Best veterán veteran class CAC Ostrava CZ MVDr.M.Pavlásková SK
  2011
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
V1,Nejlepší veterán/exc.1,Best veteran veteran class Wroclaw PL R. Blümel A
V1,Nejlepší veterán/exc.1,Best veteran veteran class Chorzow PL G. Pindera PL
  2010
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
V2/ excellent 2 honour class Club Show KCHCH Dubravka Reicher HR
V1, CAC/ exc.1,CAC, NEW GRAND CH.CZ champ.class CAC Ostrava CZ Růžičková  CZ
  2009
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
výborný/ excellent - World Dog Show champ.class World Dog Show Bratislava SK G.Jipping  NL
V1, Vítěz tř. čestné/ exc.1,Winner honor class honour class CACIB Bratislava  SK Veiga Gabriela  P
V1, Krajský Vítěz/ exc.1, Regional Winner champ.class Kraj.výst.Ostrava/Regional S. Ridarčíková  SK
V1, Vítěz tř. čestné/ exc.1,Winner honour class, BIS2 honour class CAC Košice SK Ridarčíková  SK
V2, r.CAC/ exc.2, r.CAC champ.class CAC Ostrava CZ Szutkiewitz  PL
V1, CAC/ exc.1,CAC - (NEW SLOVAK CHAMPION ) champ.class CACIB Trenčín SK Erdos Lázslo H
  2008
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
V1, CAC, r.CACIB/ exc.1,CAC, r.CACIB champ.class CACIB Nitra SK Štefík  SK
V1, Vítěz tř.vítězů / exc.1, class winner open class Kraj.výst.Benešov/Regional S.  Mojžíš  CZ
V1, CAC, Vítez Slovenska/ exc.1,CAC, Slovak Winner champ.class CAC Košice  SK J. Ryk  PL
V1,CWC, CACIB, BOB  (NEW POLISH CHAMPION) champ.class CACIB  Krakow PL Matyáš  SK
V1, CAC/ exc.1, CAC champ.class CACIB Nitra  SK Havelka SK
výborný 3/ excellent 3 open class CAC Senec SK Guniš  SK
V1,Kraj.Vítěz/ Regional Winner, 3.Best Dog Show champ.class Kraj.výst.Hlučín/Regional Show Václavík  CZ
V1, CAC/ exc.1, CAC champ.class CACIB Brno B.Spolarič  HR
  2007 
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
Výborný 3/ excellent 3  champ class  CACIB  Mladá Boleslav  A. Cronander  S 
V1, Krajský Vítěz/ exc.1, Regional Winner  champ class Krajská výst. Hlučín/Regional Show  Václavík  CZ 
V1, CAC, Klub.Vítěz/ Club Winner champ class Club Whippet Show, Olšany CZ A. Letková  SK
V1, CWC, NPvR/ Best dog, BOB champ class CWC Ustroň  PL J. Borkowska  PL
V1, CAC/ exc.1, CAC champ.class Special Sighthound Show, Vyškov CZ Andreja Novak SLO
V2, r.CAC/ exc.2, r.CAC champ.class CAC Ostrava A.Mudra  CZ
výborný 2/ excellent 2 open class CACIB Katowice PL Cristian Vantu RO
V2, r.CAC/ exc.2,r.CAC open class CAC Olomouc Š.Štefík  SK
  2006
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
Výborný 3 / excellent 3 champ.class World Dog Show-Poznan  PL Ole Staunskjaer  DK
V1, CWC / exc.1, CWC open class CWC Rybnik  PL M.Smurlo  PL
V1, CAC champ.class Club whippet Olšany Holmerová  CZ
V1, CWC/ exc.1, CWC open class CWC Ratiboř  PL M.Wieremiejczyk PL
V1, Kraj.Vítěz/ exc.1, Regional Winner open class Krajská výst.Hlučín/Regional Show Boryczko  PL
V1, CAC, r.CACIB NEW CZECH CHAMPION open class CACIB Praha Torbjörn Skaar S
V1, CAC, Nár.Vítěz/ National Winner open class CAC Ostrava Mudra  CZ
V1, CAC/ exc.1, CAC open class Club Show KCHCH, České Buďějovice Petrusová  CZ
V2, r.CAC/ exc.1, r.CAC open class CACIB Brno Havelka  SK
  2005
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
V1, VTO/ exc.1, Winner open class open class Krajská výst. Ostrava/Regional Show Ovesná  CZ
V1, CAC, r.CACIB open class CACIB České Budějovice Erdos Lázslo  H
V2, r.CAC/ exc.2, r.CAC open class CAC Brno Ubrová  CZ
V1, CAC, Klub.Vítěz/ Club Winner, BOB open class Club Whippet Show, Olšany Mudra  CZ
výborný/ excellent open class CACIB Brno Željko Gajic  SLO
V1,Krajský Vítěz/V1,Regional Winner MZT/interm. Krajská výst. Hlučín/ Regional Show Řehánek  CZ
V1, CAC/ exc.1, CAC open class Special Sighthound Show, Náměšť n/Oslavou Djordje Tesic  SCG
V2, r.CAC/ exc.2, r.CAC open class CAC Ostrava CZ Řehánek  CZ
výborný 2 / excellent 2 junior class CACIB Brno CZ Panuška  CZ
V1, CAJC/ exc.1, CAJC junior class CACIB Trenčín SK Ubrová  CZ
  2004   
ocenění/result třída/class místo rozhodčí/judge
výborný 2 / excellent 2 junior class  Krajská výst.Ostrava/ Regional Show Ubrová CZ 
výborný / excellent junior class Club Whippet Show, Olšany R.Marešová  CZ 
V1, CAJC/ exc.1, CAJC junior class CACIB  BRNO  M.C.Delabelle  B
Výborný 2 / excellent 2 junior class Club KCHCHADP J.L.Grünheid  F
Velmi nadějný 1/ very promising 1 dorost/puppy Special Sighthound Show, Olšany CZ M.Pavlásková SK
Velmi nadějný 3 /very promising 3 dorost/puppy CAC Ostrava  Bouček CZ

 

Dostihové výsledky/ Racing results 
          racing licence - whippet sprinter 
1.místo  Letní pohár- Lednice 2006 
3. místo Zlatý Box - Lednice 2006
2. místo Vícemistr Slezska - CACIL coursing PL
2. místo Zlatý Box - Lednice 2009
    Seniorský Mistr Čech 2009 - sprinter
    Seniorský Mistr Moravy 2009 - sprinter
 NEJLEPŠÍ/BEST WHIPPET SENIOR SPRINTER r.2009

1. místo Inter-Bohemia /senior sprinter 2010

2. místo Vítání jara - Lednice /senior sprint.2010
1. místo Lednický pohár /senior sprinter 2010
1.místo Lednický zajíc/senior sprinter 2010
3.místo GRAND PRIX/ senior sprinter 2010
4.místo Marchegg Austria /senior 2010

   Seniorský Mistr Moravy 2010 - sprinter

NEJLEPŠÍ/BEST WHIPPET SENIOR SPRINTER r. 2010
1.místo Vítání Jara Lednice / senior sprinter 2011
1.místo Lednický pohár/ senior sprinter 2011
1.místo Letní pohár Lednice/senior sprinter 2011